1. Hlavní stránka
 2. Řešení pro armádu, hasiče a policii

Řešení pro armádu,
hasiče a policii

Nabízíme služby spojené se zakázkovými projekty na dodávky nářadí, dílenského vybavení a vestaveb do vozidel pro armádu, hasiče a policii.

Alfavaria – nářadí pro armádu hasiče a policii

Co umíme?

Dodávky pouze kvalitních produktů

Návrh, vývoj a realizace na zakázku

Poradenství a technická podpora

Záruční i pozáruční servis

Ukázka realizací

Vyšetřovací vozy pro hasiče

Realizovali jsme vestavbu pro hasičské vozy VW Transporter 4×4, které budou sloužit vyšetřovatelům požárů při jejich práci v terénu. Vozidlo je rozděleno na dvě funkční části. První část tvoří administrativní pracoviště a v druhé části jsou dva výsuvné boxy, každý s nosností 80 kg a dva výsuvné policové díly, každý s nosností 190 kg, které slouží k uložení převážené výbavy.

Alfavaria – vestavby do aut hasiči

Pro HZS Libereckého kraje jsme mimo jiné realizovali zakázku vyšetřovacích automobilů pro zjišťování příčin vzniku požárů. Do zavazadlového prostoru jsme vyrobili a namontovali vestavbu pro uložení technických prostředků určených pro práci vyšetřovatele na místě zásahu. Uvnitř vozu se mj. nachází digitální radiostanice, dobíjecí úchyty na přenosná osvětlení, nebo LED světlomet. Vozy jsme polepili speciální folií a opatřili je výstražnými majáky.

Alfavaria – Bedny na nářadí pro armádu

Úložné bedny pro armádu

Pro bezpečnou přepravu příslušenství ve vojenské technice jsme navrhli a vyrobili 50 sad beden s výsuvy, kompletně vyrobené na zakázku. Každá z beden obsahuje zásuvky se 100% výsuvem, zabezpečené vůči samovolnému otevření. Součástí dodávky byla paleta, určená pro snadný přesun beden.

Alfavaria – mobilní dílna, vestavby do aut

Mobilní dílna pro opravy pásové a kolové techniky

Pro opravy pásové a kolové techniky v terénu jsme vyrobili mobilní dílnu, realizované ve dvou kontejnerech. V prvním se nachází plně vybavená mechanická dílna, ve druhém pak soustružna. Kontejnery byly navrženy pro přepravu na vozidle Tatra 815 8×8 s vlekem.

Alfavaria – kufry pro nářadí

Kufry s výbavou pro pásová vozidla

Velmi zajímavá zakázka 140 sad odolných outdoor kufrů s výbavou pro pásová vozidla. Na přání zákazníka jsme dále navrhli a vyrobili speciální modul s výřezy pro jednotlivé díly výbavy do kufrů s výřezy na míru výbavě. Každý kus tak má uvnitř kufru svoji pozici a je při přepravě bezpečně zajištěný.

Alfavaria – Vestavba do auta, policejní Škoda Kodiaq, městská policie

Auto vestavba pro městkou policii

Pro posádku městské policie jsme realizovali vestavbu do vozu Škoda Kodiaq, která slouží jako mobilní kancelář. Do zavazadlového prostoru jsme vyrobili a instalovali lehkou hliníkovou skříň se 100% výsuvnými zásuvkami. Ve skříni se nachází výsuvný stůl, který lze při práci zajistit pro maximální pohodlí. Systém jsme navrhnuli tak, aby nebylo bráněno v přístupu k rezervě.
Více realizací najdete zde.

Proč my?

Zkušenosti sbíráme již od roku 1996

Jsme kvalifikovaní a ověření dodavatelé

Člen AOBP (Asociace obranného průmyslu)

Držitel certifikátu kvality ISO 9001

Zaujala vás naše práce?

Napište nám

  Ctíme vaše soukromí, přečtěte si naše Zásady ochrany osobních údajů. Všechny kontaktní formuláře na této internetové stránce jsou chráněny službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google.

  Zavolejte nám

  +420 485 100 303

  Zavolejte nebo nám na sebe zanechte telefonní
  číslo a my vám zavoláme zpět.

   +420 485 100 303

   Menu